24.08.2024
19:00

16. GFT Central Europe Dance Theatre | Ageless Generation

  • fot. Dusa Gabor

 

Ageless generation / Central European Dance Theatre (HU) / 50 min. / chor.: Anton Lachky / wyst.: Lídia Sinka, Edmond Kisbakonyi, Léna Horváth, Krisztián Barna, Dávid Dabóczi, Réka Gyevnár, Mohai Cintia, Kindl Gábor / światło: Mercédesz Selmeczi / muzyka: Madla / man. prod.: Réka Gerlits / dyr. art.: László Mádi / man. artyst.: Virág Sóthy / współ. artyst.: Katalin Fodor

Spektakl jednego  z najbardziej znanych węgierskich niezależnych zespołów tańca współczesnego porwie publiczność szaleńczym rytmem muzyki i żywiołowym tańcem wieloosobowej obsady. Cykl krótkich choreograficznych opowieści, zabierze nas do świata kontrastów, w którym łączą się różne pokolenia i kultury. 

Central Europe Dance Theatre to jeden z najbardziej znanych węgierskich niezależnych zespołów tańca współczesnego. Zespół czerpie inspiracje z lokalnych tradycji tanecznych regionu, jednocześnie będąc wrażliwym na współczesne, międzynarodowe trendy i problemy. 

“Choreograficzny styl Antona Lachky charakteryzuje eksplodująca energia ruchu doprawiona elementami akrobatycznymi. [...] “Ageless generation” to dynamiczny i przemyślany spektakl, pozbawiony bezczynnych momentów, w którym intensywne i wyciszone partie harmonijnie się przeplatają.” Ákos Török, szinhaz.net  

45 zł - bez zniżek

25 zł - karta do kultury*, bilet ulgowy*, karta tancerza*

Bilety bez zniżek na przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: https://tickets.klubzak.com.pl/

Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.
 

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.
 

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na spektakle należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane przedstawienie.
 

Kasa czynna w g.15.00 - 21.00, w soboty i niedziele od g.16.00 lub 30 minut przed pierwszym seansem. Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl

 

Organizator: Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, biuro@klubza